KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073463
nr 1307 3463
Oidentifierad konstnär. Berzelii park. Monogramsignerad. Olja på duk, 31x21 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 21:00:56
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr